Teenused

Klassikaline Rootsi massaaž mõjub tervendavalt ühteaegu nii kehale kui vaimule. Massaaž on suureks abiks tervisehädade ja stressi leevendamisel, kuid seda võib kasutada ka lõõgastuse saamiseks;

Spordimassaaž on sporditreeningu koostisosa, mida rakendatakse sportlase füüsilise täiustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistluseks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitluseks.

Tai massaaž on nii öelda laisa inimese jooga, kus hingamistehnikate, õõtsuvate vajutustehnikate ning kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja lõdvestatakse pinges lihased.

On-site massaaž põhineb klassikalisel massaažil või idamaistel ravimassaažide võtetel, kus 10 – 20 minuti jooksul töötatakse tugevalt läbi selja, turja, õlgade, kaela ja pea piirkond, et lõõgastada lihaspingeid, parandada verevarustust ja taastada keskendumisvõimet. Teenust saab pakkuda tööruumides, kontoris või konverentsiruumis.

Töökoha massaaž on tööandja poolne võimalus pakkuda oma töötajatele meeldivat võimalust tööpäeva käigus või pärast tööd lõõgastust, mis vabastab stressist ning taastab keha ja vaimu vahelist tasakaalu.

Kinesioteipimise meetod on efektiivne ülekoormusest või traumast kahjustatud lihase taastamisel ja normaliseerimisel. Liiga suure koormuse tagajärjel tekib lihases tihti ülekoormustrauma ja põletikuline protsess. Kinesioteipimine on efektiivne kahjustatud lihase toetamisel ja nõrgestatud lihase funktsiooni toetamisel. (http://www.kinesioteip.ee)